Питання про товар:

Ім'я: Електронної пошти: Телефон: Питання:
Поставте запитання
Ваше запитання відправлено. Ми відповімо в найближчим часом. Заповніть усі поля. Повідомлення електронної пошти не є правильним. Виникла помилка.

Marvel (Марвел) [559]

"Месники" - це сама елітна і всіма улюблена команда супергероїв з Всесвіту Марвел, створена всесвітньо відомим письменником Стеном Лі та художником Джеком Кірбі.

До складу команди Месників входять: Залізна людина, бог грому Тор, Неймовірний Халк, Чорна вдова, Капітан Америка, Соколине око, доктор Стрендж, Людина-Павук, Людина-Мураха, Оса, Чорна Пантера, Вижен, Алая Відьма, Капітан Марвел, Веном , Зоряний Лорд, Ракета, Грут, Гамора, Дракс.

Ці, наділені незвичайними здібностями, персонажі Всесвіту Марвел стоять на сторожі нашої безпеки. Своїми силами вони неодноразово запобігли знищення нашої планети і винищення людей.

Лиходії Всесвіту Марвел, такі як привабливий Локі, або могутній Танос, також завоювали своїх фанатів. Космічна суперзлодейка Небула, яка у війні з Таносом перейшла на сторону Месників.

Однозначно, у кожного є свій улюблений супергерой або суперлиходій. Вибирайте свого «улюбленця» для себе або зробіть оригінальний подарунок фанату коміксів Марвел!