Питання про товар:

Ім'я: Електронної пошти: Телефон: Питання:
Поставте запитання
Ваше запитання відправлено. Ми відповімо в найближчим часом. Заповніть усі поля. Повідомлення електронної пошти не є правильним. Виникла помилка.

Batman, DC comics [389]

Всесвіт DC (detective comics) включає в себе величезну кількість супергероїв, і не менша кількість суперзлодеев. Мабуть, найвідомішими супергероями всесвіту DC можна вважати Бетмена і Супермена. Після виходу фільму "Ліга справедливості" команда супергероїв розширилася - до неї приєдналися Флеш, Чудо-жінка, Аквамен, Кіборг. Ця славна команда людей з неординарними здібностями стоїть на сторожі порядку і захищає людей від всіляких лиходіїв.

Звання самого "божевільного" і загадкового лиходія числитися за Джокером. Його екстраординарна подружка Харві Квінн вельми мила і розумна, але нещадна до оточуючих. Ця "божевільна" парочка завоювала серця фанатів, незважаючи на всі свої злодіяння.

"-Мій козир - це Харві.
-Що ти зробив?
-Я взяв Білого Лицаря Готема і опустив його до нашого рівня. Це було просто. Адже безумство, ти ж знаєш, воно як гравітація - потрібно всього лише злегка підштовхнути. "

Джокер іБетмен