Питання про товар:

Ім'я: Електронної пошти: Телефон: Питання:
Поставте запитання
Ваше запитання відправлено. Ми відповімо в найближчим часом. Заповніть усі поля. Повідомлення електронної пошти не є правильним. Виникла помилка.

Game of Thrones Гра престолів [335]

Супер гучний і мегапопулярний телесеріал «Гра престолів» має мільйони шанувальників і фанатів по всьому світу. Основна боротьба за Залізний трон Семи Королівств починається після смерті Роберта Баратеона і страти Неда Старка, і ведеться протягом усіх восьми сезонів.

У кожного шанувальника серіалу є свій кумир. Комусь подобається жорстока і цинічна Серсея Ланністер, кому-то дотепний Тіріон Ланністер, кому-то відданий і суперечливий Джейме Ланністер. Хтось став фанатом будинку Старков: гордої і розумною леді Санса, пустотливий і справедливої Арьи, великодушного Джона Сноу, Брана (надалі триокого Ворон). Деякі персонажі намагаються вести «свою» закулісну гру, такі як Петир Бейлиш, який сприяв початку війни між Ланністера і Старк, і діє виключно в своїх інтересах. Багато перейнялися повагою і любов'ю до визволительці рабів Дейнеріс Таргаріен, яка трохи захопилася прагненням до влади, і спалила Королівську гавань разом з жителями.

«Я - не звичайна жінка. Мої мрії збуваються."

Дейнеріс Таргаріен