Питання про товар:

Ім'я: Електронної пошти: Телефон: Питання:
Поставте запитання
Ваше запитання відправлено. Ми відповімо в найближчим часом. Заповніть усі поля. Повідомлення електронної пошти не є правильним. Виникла помилка.

Володар кілець LOTR [189]

Всесвітньо відома кінотрилогія «Володар кілець» вважається одним з найбільших проектів в історії кінематографа (екранізація романів посіла 8 років).

Сюжетна лінія - це похід головного героя Фродо Беггінса через Середзем'я з представниками Братства кільця в Мордор, головна мета якого - знищити Кільце Всевладдя (кинувши його в полум'я Фатальний гори), щоб Темний володар Саурон не зміг поневолити вільний народ Середзем'я. У цій нелегкій справі Фродо супроводжують: вірний друг хоббіт Сем, хоббіти Пиппин і Меррі, чарівник Гендальф, спадкоємець трону Гондора Арагорн, ельф Леголас, гном Гімлі і Боромир. Владика Елронд називає це загін Братством Кільця. Багато небезпек зустріли вони на своєму шляху: проходили підземні копальні Морії, відбивалися від орків і стародавнього демона Барлога, втрачали друзів .... Пиппин і Меррі потрапили в полон до оркам Сарумана (колишнього білого мага, який став на бік Темного володаря).

Головне - Фродо виконав свою місію, і все закінчилося добре.

«Маг ніколи не спізнюється, Фродо Беггінс, і ніколи не приходить раніше; він завжди з'являється тоді, коли належить. »

Гендальф