Питання про товар:

Ім'я: Електронної пошти: Телефон: Питання:
Поставте запитання
Ваше запитання відправлено. Ми відповімо в найближчим часом. Заповніть усі поля. Повідомлення електронної пошти не є правильним. Виникла помилка.

Blizzard Аутентифікатор (Battle.net Authenticator для WoW, Diablo 3, Starcraft 2)

ID#723
4.74 0
Blizzard Аутентифікатор (Battle.net Authenticator для WoW, Diablo 3, Starcraft 2) ID#723
Повідомити про наявність
Заявка прийнята!

Ви отримаєте повідомлення про надходження товару у продаж на вказані Вами контакти.
Your E-Mail
Validity time
- required to fill
Checking...

Категорії: Аутентифікатор (Authenticator) 🧷 Вид Товару 🦸‍♂️Супергерої Аутентифікатор (Authenticator) Аутентифікатор (Authenticator)

Теги: Blizzard Battle.net автентифікатор Автентифікатор ключ безпеки облікового записуУпаковка: DigiBox
Розробник / Видавець: Blizzard / VivendiBlizzard Аутентифікатор - це пристрій, що застосовується за бажанням користувача до облікового запису, яке надає гравцям World of Warcraft, Diablo 3, Starcraft 2 додатковий рівень безпеки від несанкціонованого доступу до облікового запису. Сам по собі Blizzard Аутентифікатор - це пристрій дуже схоже на звичайний брелок для ключів. Blizzard Аутентифікатор надає унікальні і постійно мінливі комбінації цифр, які використовуються додатково з вашим звичайним паролем. Тепер ви можете безбоязно здійснювати доступ до свого облікового запису, знаючи, що вона має додатковий рівень безпеки від несанкціонованого доступу.Питання і відповіді по даному продукту (З сайту підтримки користувачів Blizzard Entertainment!)Як працює Blizzard Аутентифікатор? Перш за все, необхідно прикріпити Blizzard Аутентифікатор до облікового запису Battle.net. Як тільки між ними буде встановлено зв'язок Blizzard Аутентифікатор потрібно для здійснення кожного входу на обліковий запис або в гру. При спробі здійснення входу потрібно згенерувати цифровий код за допомогою аутентифікатор.

- Як прикріпити Blizzard Аутентифікатор до облікового запису, тим самим встановивши зв'язок між ними? Для прикріплення Blizzard Аутентифікатор до облікового запису World of Warcraft, здійсните вхід на сторінку управління записом. Виберіть розділ «Прикріплення Blizzard Authenticator» і введіть серійний номер на зворотній стороні пристрою.

- Що таке цифровий код і де я зможу його побачити? Цифровий код - це шестизначний набір цифр, який з'явиться після натискання кнопки на лицьовій стороні Blizzard аутентифікатор. Кожен такий код унікальний, і може бути використаний тільки один раз.

- Де мені доведеться вказувати цифровий код при здійсненні доступу до World of Warcraft або на сторінку управління записом? Після введення імені облікового запису та пароля, у вас буде запитано цифровий код Blizzard аутентифікатор. Вам буде потрібно натиснути на кнопку Blizzard аутентифікатор і потім ввести отриманий код для завершення доступу до облікового запису.

- Чи можу я використовувати один Blizzard Аутентифікатор для декількох облікових записів? Так, ви можете використовувати один Blizzard Аутентифікатор для будь-якої кількості облікових записів. Але пам'ятайте, вам буде потрібно мати його при собі, здійснюючи доступ на кожну таку запис.

- Чи можу я використовувати два Blizzard аутентифікатор для мого профілю: один вдома, інший на роботі? Ні не можете. Тільки один Blizzard Аутентифікатор може бути закріплений за одним обліковим записом. Вам буде потрібно носити його з собою, для входу в гру або на сторінку управління записом з різних комп'ютерів.

- Що трапиться, якщо я втрачу Blizzard Аутентифікатор? Якщо ви втратили Blizzard Аутентифікатор, вам слід звернутися в службу підтримки Blizzard. Наші представники допоможуть вам отримати доступ до облікового запису, перевіривши певні дані облікового запису.

- Чи буде працювати Blizzard Аутентифікатор в іншій країні? Так буде. Blizzard Аутентифікатор буде працювати в будь-якій країні. Єдине, що вам потрібно - мати його при собі.

- Чи вплине Blizzard Аутентифікатор на роботу послуги «Батьківський контроль»? Ні, не вплине. Проте, батьків або опікуна потрібно Blizzard Аутентифікатор для входу на сторінку управління записом і твори змін в налаштуваннях цієї послуги.

- Чи можу я підключати та відключати Blizzard Аутентифікатор щоразу, коли я це побажаю? Ви можете безкоштовно закріплювати і открепляют Blizzard Аутентифікатор через сторінку керування облікового запису, коли вам це захочеться.

- Замінює чи Blizzard Аутентифікатор мій пароль або контрольне запитання? Ні. Blizzard Аутентифікатор - додатковий засіб безпеки облікового запису, яка не замінює і не відміняє стандартні заходи безпеки. Вам як і раніше потрібно вказувати ім'я облікового запису, пароль, а також вам слід зберігати в таємниці інформацію про контрольний питанні /відповіді.

- Чи можуть співробітники компанії Blizzard попросити надати будь-яку інформацію про аутентифікатор? Так. Наші представники можуть попросити вас назвати серійний номер Blizzard аутентифікатор, як правило, для того, щоб допомогти вам прикріпити його до облікового запису або щоб встановити вас як законного користувача облікового запису.

- Що слід зробити, якщо Blizzard Аутентифікатор перестане працювати або виникнуть будь-які технічні проблеми? Компанія Blizzard має різними службами підтримки, покликаними якомога швидше допомогти вам у разі виникнення будь-яких труднощів з вашим брелоком безпеки. Будь ласка, в разі виникнення труднощів, зв'яжіться з про службою підтримки.

Для кого Для дитини, Для неї, Для нього, колезі, подрузі, дочці, синові, другу
Color
Матеріал пластик
Гарантія 14 днів
Упаковка оригінальний бокс
вендор Blizzard
Вік 3+